Tatry mountain resorts, a.s.

Pomocný čašník

Náplň práce
Je zodpovedný/ zodpovedná za obsluhu hostí v reštaurácii. Radí pri výbere jedál a nápojov.
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
príplatky, zamestnanecké ubytovanie, zamestnanecké zľavy
Miesto práce
okres Poprad
Štrba, K vodopádom 4028/6
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), fyzická zdatnosť, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, matematická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Ďalšie požiadavky: Požadovaný študijný odbor: čašník, servírka. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov - zdravotný, potravinársky preukaz ).
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, pamäť, praktické myslenie, sebaovládanie.
Demänovská Dolina 72
03101 Demänovská Dolina
Kontaktná osoba: Ing. Kamila Szczekotová, HR špecialista
Telefón: +421902932652
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka