Tchimo, s.r.o.
Spoločnosť špecializujúca sa na predaj striech a strešných systémov.

Skladník

Náplň práce
Príjem a výdaj tovaru v stavebninách.
Rozvoz tovaru zákazníkom.
Klampiarska výroba.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v dobrom kolektíve.
Výborné mzdové ohodnotenie.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Záhor.Bystr., Čsl. Tankistov 1/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Čsl. Tankistov 1/A
Bratislava-Záhor.Bystr.
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Juríková
Telefón: +421905472164
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník