WayUP Trading Slovakia, s.r.o.

Administratívny pracovník

Náplň práce
Spracovanie projektovej dokumentácie, komunikácia so všetkými stranami projektu, komunikácia so zákazníkom, čiastočné riadenie projektu, tvorba nových projektov.

Výberové konanie sa uskutoční dňa 06. 07. 2018 (t. j. piatok) o 09:00 hod. na ÚPSVaR Rožňava, Šafárikova 112, v zasadačke č. 603.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rožňava
Rožňava, Betliarska 14
Termín nástupu
16. 7. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: tvorivosť (kreativita), komunikácia v cudzom jazyku, digitálna gramotnosť (počítačové spôsobilosti).
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesta sú vytvárané s podporou finančných príspevkov úradu práce na zamestnávanie evidovaných uchádzačov o zamestnanie. Podmienkou je vek do 29 rokov a evidencia na úrade práce aspoň 3 mesiace. .
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Okružná 8
04801 Rožňava
Kontaktná osoba: p. Marián Lipták
Telefón: +421901709527
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník