Tatry mountain resorts, a.s.

Pomocný kuchár

Náplň práce
Preberá potravinárske suroviny a z prepísaných noriem pripravuje podľa pokynov šéfkuchára na strojno - technologickom zariadení bežné teplé i studené produkty a pokrmy. Komunikácia s klientom.
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
príplatky, zamestnanecké ubytovanie, zamestnanecké zľavy
Miesto práce
okres Poprad
Vysoké Tatry, Starý Smokovec 38
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Ďalšie požiadavky: Požadovaný študijný odbor: kuchár. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov - zdravotný, potravinársky preukaz ).
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, pozornosť, spoľahlivosť, precíznosť (presnosť).
Demänovská Dolina 72
03101 Demänovská Dolina
Kontaktná osoba: Ing. Kamila Szczekotová, HR špecialista
Telefón: +421902932652
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár