Ravson s.r.o.
Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom stavebných izolácií, (prevažne tepelné izolácie a hydroizolácie), doplnkov pre stavebníctvo, distribúciou obalovej a manipulačnej techniky pre automobilový priemysel pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991.

Skladník

Náplň práce
Práca v sklade, výdaj/príjem materiálu s opravením na VZV, bežná údržba objektu administratívnej budovy, skladov, voľných plôch a firemného majetku.

Jednozmenná prevádzka v pracovné dni Po - Pi, od 8-16 hod., Dvojkrížna ul. 55, Bratislava, Podunajské Biskupice.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Pod.Biskup., Družobná 65
Termín nástupu
20. 6. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: Oprávnenie na prácu s VZV.
Družobná 65
Bratislava-Pod.Biskup.
Kontaktná osoba: Ing. Dušan Behúň
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník