CONFED SLOVAKIA s.r.o.
Confed Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou Holandskej firmy Confed Wiring & Assembly BV, zastúpený na Slovensku v Komárne od roku 2009. Hlavnou činnosťou spoločnosti je výroba káblových zväzkov pre priemyselné použitie.

Operátor/ka vo výrobe

Náplň práce
Montáž káblových zväzkov podľa výrobných postupov.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:30 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Komárno
Komárno, Hadovská cesta 4175
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, zdravotne postihnutého.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Pracovitosť, zodpovednosť a spoľahlivosť, dobrý zrak.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Hadovská cesta 4175
Komárno
Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Silvia Pákozdi Kučerová
Telefón: +421357603335
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor