V + V JASNÁ, s.r.o.
malá rodinná firma pôsobiaca v cestovnom ruchu

Upratovačka, chyžná

Náplň práce
upratovanie izieb, apartmánov, prezliekanie postelí, starostlivosť o hotelovú bielizeň.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Demänovská Dolina, Demänovská Dolina 328
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti v zariadeniach starostlivosti o ľudské telo podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: zdravotný preukaz, skúšky odbornej spôsobilosti na RUVZ.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Demänovská Dolina 328
Demänovská Dolina
Kontaktná osoba: Jana Vojteková
Telefón: +421905389510
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka