DIN - TECHNIK spol. s r.o.
Distribúcia elektrického náradia, pneumatického a ručného náradia, technickej chémie. Výroba dopravníkových pásov, ozubených remeňov a hriadeľov.

Obchodný zástupca

Náplň práce
* predaj produktov a služieb technického zamerania v oblasti pohonov
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov, technické poradenstvo a podpora existujúcim zákazníkom
* vyhľadávanie nových zákazníkov, vedenie vlastnej databázy
* tvorba cenových kalkulácií a ponúk
* tvorba distribútorskej siete
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
* Služobný automobil, notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
* Práca v mieste bydliska a v regióne v mieste bydliska
* Zaujímavé a motivačné finančné ohodnotenie
* Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
* Možnosť odborného rastu a ďalšieho vzdelávania
* Vzdelávanie externými konzultantmi
* Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
* Komplexné zaškolenie na pracovnú pozíciu
* Karta MultiSport
* Firemný penzión v Starej Lesnej
* Teambuildingy, večierky
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Blatná na Ostrove, Blatná 199
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť, matematická gramotnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - pokročilá: B1 a B2, anglický - elementárna: A1 a A2, ruský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - výborná úroveň ruského jazyka slovom aj písmom, - znalosť ruského obchodného trhu v oblasti pohonových elementov, - kontakty a prax so spoločnosťami v drevospracujúcom priemysle v Moskovskej a Ťumenskej oblasti.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, technický talent, cieľavedomosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Pekná cesta 17
Bratislava-Rača
Kontaktná osoba: Ing. Andrej Mikuš
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca