BOKADA, a.s.
Poskytujeme ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností, masérske služby, kozmetické služby,

Kuchár

Náplň práce
MZDA: hrubá 750 EUR + variabilná zložka
- príprava jedál podľa stanoveného jedálneho lístka
- zabezpečovanie kvality pripravených pokrmov
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- možnosť podieľať sa na príprave jedálneho lístka
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok
Pracovný čas: od 8:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- motivujúce platové ohodnotenie
- záruka pravidelného a oficiálneho príjmu
- dlhodobá spolupráca
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Vrakúň, Dvojrad 333
Termín nástupu
1. 7. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Sasinkova 12
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Mgr. Anikó Takácsová
Telefón: +421315903800
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár