NEMOCNICA Bánovce - 3. súkromná nemocnica, s.r.o.
Všeobecná nemocnica

Lekár

Náplň práce
samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore vnútorné lekárstvo - interné oddelenie, JIS a ambulancia, pohotovosť na pracovisku
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
pracovný kolektív, tím skúsených odborníkov
športové a kultúrne podujatia, športové dni, vianočný večierok, možnosť detského tábora AGEL /zima leto/
+ zabezpečenie ubytovania
Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou, Hviezdoslavova 23/3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, osobnostný rozvoj.
Ďalšie požiadavky: flexibilita, pro-klientský prístup, pracovné nasadenie, špecializácia v odbore.
Hviezdoslavova 23/3
Bánovce nad Bebravou
Kontaktná osoba: Ing. Peter Demek
Telefón: +421387624171
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár