Ing. Peter Főldvári Rock Centrum
- Distribúcia zvukovej techniky renomovaných značiek (napríklad Martin Audio, Allen & Heath) a hudobných nástrojov (Ashdown, Pearl...): výhradné zastúpenie, dovoz a veľkoobchodný predaj v SR a ČR.- Komplexné dodávky a servis zvukovej a svetelnej techniky (pre konferenčné sály, divadlá, kluby a podobne).- Maloobchodný predaj hudobných nástrojov vybraných značiek (napríklad Pearl) v Martine.

Obchodno-technický pracovník

Náplň práce
Predaj, poradenstvo a inštalácia techniky.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Martin, Ambra Pietra 40
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, informačná gramotnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - vysoká.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Ambra Pietra 40
Martin
Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Majtánová
Telefón: +421949529739
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technický pracovník