MAGURA, s.r.o.

Vodič MKD

Náplň práce
vedenienákladného motorového vozidla, bežná údržba vozidla + práce v dielni na vozidle, vyplňanie potrebných dokumentov o práci vodiča a vedení vozidla, znalosť cudzieho jazyka RUS, UA, znalosť vypisovania CMR TIR a 5 ročná prax v MKD
Turnusová práca.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Michalovce
Michalovce, Priemyselná 45
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, komunikácia v cudzom jazyku.
Cudzie jazyky: ruský - vysoká: C1 a C2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Ďalšie požiadavky: znalosť problematiky CMR a TIR carnet.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Pozdišovce 189
07201 Pozdišovce
Kontaktná osoba: František Német
Telefón: +421944393983
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič