FREMACH TRNAVA, s.r.o.
Spoločnosť FREMACH TRNAVA, s. r. o. sa zaoberá výrobou plastových dielov pre automobilový priemysel.

Operátor výroby

Náplň práce
Plniť výkonové normy, dodržiavať všetky pracovné, kontrolné a baliace predpisy a inštrukcie tak, aby boli splnené úlohy výrobného plánu v 100 % - nej kvalite, v danom objeme a termíne.
Zisťovať nezhodné výrobky a nahlasovať ich vedúcemu zmeny.
Merať výrobky podľa príslušnej špecifikácie tak, aby boli dodržané podmienky v danej inštrukcii.
Identifikovať materiál a výrobky podľa pracovnej inštrukcie a podľa prvého vyrobeného vzorového kusu.
Separovať výrobky zodpovedajúce špecifikácii od nezhodných výrobkov tak, aby nedošlo k ich zámene.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Bonusy v závislosti od výsledkov.
Pracovná zmluva priamo cez spoločnosť (nie cez personálnu agentúru).
Stravovanie v priestoroch závodu s príspevkom zamestnávateľa.
Príspevky zo sociálneho fondu.
Teambuildingové aktivity.
Odborné vzdelávanie.
Perspektívna práca v mladom a dynamickom tíme.
Možnosť kariérneho rastu v stabilnej zahraničnej spoločnosti.
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Belgická 2
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť, technická gramotnosť.
Belgická 2
Trnava
Kontaktná osoba: Mgr. Monika Olahová
Telefón: +421335909211
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor