eurotrade bb s.r.o.
dopravna a špedična spoločnost

Špeditér

Náplň práce
- Telefonická komunikácia so zákazníkmi
- Administrácia komplexných informácií a dát do systému
- Aktívny predaj a nákup služieb na základe priameho telefonického oslovenia klienta
- Vyhľadávanie nových zákazníkov
- Komunikácia s obchodným zástupcom
- Reportovanie výsledkov v týždňovom cykle
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Firemný mobil + PC. Možnosť profesionálneho rastu, provízne odmeňovanie.
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Partizánska cesta 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), vyjednávanie, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2, nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Prax v odbore min. 1 rok, komunikatívnosť, ovládanie programu Raal/Timocom, odolnosť voči stresu.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, asertivita, komunikatívnosť.
Partizánska cesta 3
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: PETER SUJANSKY
Telefón: +421908309060
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Prepravca, špeditér