METAL CONTAINER, a.s.
METAL CONTAINER, a.s. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa:- výrobou a predajom materiálových, obytných, špeciálnych a odpadových kontajnerov- výrobou rámov pre automobilové nadstavby- výrobou oceľových konštrukcií- zámočníckymi a zváračskými prácami- montážou oceľových konštrukcií- povrchovou úpravou kovov lakovaním

Zvárač

Náplň práce
- stehovanie (bodovanie) materiálu daného kontajnera v prípravku podľa výkresovej dokumentácie a zváranie kontajnerov do celku - zváranie zvislými zvarmi
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Svidník
Svidník, Sovietskych hrdinov 629/113
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Certifikáty: Zváračský preukaz podľa vybranej STN.
Sovietskych hrdinov 629/113
Svidník
Kontaktná osoba: Ing. Silvia Gocová
Telefón: +421547180107
Fax: +421547180109
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač