CHEMOSVIT FIBROCHEM, a.s.
Výroba umelých vlákien.

Mechanik pletacích strojov

Náplň práce
Oprava a údržba strojno-technologických zariadení, nastavovanie pletacích strojov
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- trvalá a stabilná práca s perspektívou kariérneho rastu,
- komplexné zaškolenie,
- spravodlivé a motivujúce platové ohodnotenie,
- ročný príspevok pri splnení hlavných cieľov,
- motivačný príspevok za dochádzku,
- nadštandardné príplatky za prácu počas sviatkov,
- bohatý sociálny program vyplývajúci z kolektívnej zmluvy,
- poskytovanie čerstvej varenej stravy v priestoroch spoločnosti,
- zdravotná starostlivosť o zamestnancov.
- poskytovanie ochranných pracovných prostriedkov,
- pravidelné prestávky na odpočinok a cvičenie,
- zamestnanecké eventy,
- ľudský prístup, priateľské pracovné prostredie, demokratická firemná kultúra
Miesto práce
okres Poprad
Svit, Štúrova 101
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, technický talent, precíznosť (presnosť).
Štúrova 101
Svit
Kontaktná osoba: Bc. Andrea Šimáková
Telefón: +421527153257
Aktualizované 13.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mechanik