Production Entertainment s.r.o.
Firma zameraná na webhosting a adutodopravu

Vodič

Náplň práce
Ponuka práce na čerstvom vzduchu pre Vodičov a Vodičky,

Nemáš auto, baví Ťa jazdiť a chceš si privyrobiť ?

V tom prípade hľadáme práve teba!

Do nášho tímu priberáme nové pracovné sily.

Čo hľadáme ?

Vodičov/čky osobného automobilu s minimálne 2.ročnou praxou a vekom minimálne 20 rokov.

Vaše ohodnotenie závisí len od Vašej šikovnosti.

Pracovná doba je flexibilná, smeny si volíte Vy, záleží len na vás.

Mesačný plat cca 800€ a viac , je to individuálne podľa výkonu práce.

Miesto výkonu práce:

BRATISLAVA - na služobnom alebo vlastnom automobile,

alebo KOŠICE - iba na vlastnom automobile.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na email :
production.entertainment.ltd@gmail.com

alebo telefonicky na telefónnom čísle: +421919189701

Ďakujem
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
800€ a viac
Miesto práce
Bratislava
Celá Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Komunikatívny, dochvíľny a zodpovedný.
Beniakova 6
84105 Bratislava
Slovensko