Matúš Senci

Obchodný zástupca

Náplň práce
Predaj a distribúcia spotrebného tovaru pre nemeckú obchodnú firmu.
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
1700€
Iné výhody
možnosť služobného auta, dovolenka, kariérny rast
Miesto práce
Levice
Zlaté Moravce
Nitra
Termín nástupu
Kedykoľvek
Informácie pre uchádzača
Silná nemecká obchodná spoločnosť 33 rokov na trhu zaoberá sa predajom a distribúciou spotrebného tovaru. Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, rôzne typy obchodov)
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
slušnosť, komunikatívnosť
Kontakt
Matúš Senci
Družby 366/21
93526 Starý Tekov
Slovensko
Kontaktná osoba: Matúš Senci
Telefón: 0950 866 235
Aktualizované 23.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca