M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

BRIGÁDNIK NA MONTÁŽ NÁBYTKU PRE NOVO-OTVÁRANÝ OBCHODNÝ DOM

Náplň práce
Náplň práce:
• Výpomoc pri montáži a skladaní nábytku
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
4,00 €/Hod. Brutto
Iné výhody
Ponúkame:
• Férová odmena na mzdovej úrovni zamestnancov spoločnosti
Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.7.2018
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame:
• Práca je vhodná pre mužov, pre jej fyzickú náročnosť a prácou s bremenami
• Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
• Termín brigády od 01.07.2018 do max. 31.08.2018
• Prax v oblasti montáže nábytku výhodou, nie je to však podmienka
Aktualizované 14.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj