M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

ODBORNÝ PREDAJCA V ODDELENÍ PLÁNOVANÝCH KUCHÝŇ V TRNAVE

Náplň práce
Náplň práce:
• Plánovanie a predaj kuchýň a kuchynských doplnkov
• Starostlivosť o zverený úsek

Ponúkame Základnú Mzdu Vo Výške 650,-€ A Osobné Ohodnotenie. K Uvedenej Mzde Sa Prirátajú Ešte Zákonné Príplatky. Po Zapracovaní Sa Priemerná Mzda Pohybuje Na Úrovni 1000,-€.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650
Iné výhody
Ponúkame:
• Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
• Po zapracovaní prechod na provízny systém odmeňovania, ktorý nie je limitovaný hornou hranicou
• Nástupné školenie predajných zručností
• Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
• Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihned
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame:
• SŠ
• Skúsenosti z oblasti predaja plánovaných kuchýň
• Skúsenosti so zameriavaním plánovaných kuchýň u zákazníka
• Výborné predajné zručnosti
• Znalosť grafických programov
• Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
• Silnú orientáciu na dosahované výsledky
• Ochotu pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a počas víkendov
Aktualizované 22.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky v kategórii: Obchod a predaj