M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Skladník

Náplň práce
Náplň práce:
• Práca na pokladni obchodného domu
• Zodpovednosť za zverenú hotovosť
• Obsluha a komunikácia so zákazníkmi
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
750
Iné výhody
Ponúkame:
• Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti
• Zaškolenie pre prácu na pokladni
• Zvyšovanie kvalifikácie formou odborných školení
• Atraktívne zamestnanecké zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
• Vecné dary a finančné príspevky pri životných jubileách a pracovných výročiach

Ponúkame Mesačnú Mzdu Až Do Výšky 1000,-€, Ktorá Sa Skladá Zo Základnej Mzdy Vo Výške 750,-€, Osobného Ohodnotenia Až Do Výšky 100,-€ + Príplatky A Náborový Príspevok 600,- €.
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Očakávame:
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Ochotu zaškoliť sa
• Pro zákaznícky prístup
• Znalosť práce na PC a s peňažnou hotovosťou
• Spoľahlivosť, starostlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť
• Ochotu pracovať v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a počas víkendov
Aktualizované 22.6.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník