Ing. Ján Ragán

Brigádnik

Náplň práce
Vyhľadávanie potenciálnych klientov pre:
- súkromnú zdravotnú poisťovňu Dôvera,
- II. Dôchodkový pilier,
- III. Dôchodkový pilier.
Odmeňovanie je nastavené nasledovne:
- 1 záujemca o ZP Dôvera 15E
- 1 záujemca o II. pilier 9E
- 1 záujemca o III.pilier 9E
Vaša výplata môže vyzerať nasledovne:
- Získate jednu 4 člennú rodinu pre ZP Dôvera = 60E
- V tej rodine budú aspoň 2 do 35 rokov t.z. 2xII.pilier + všetci 4 sú zamestnaný majú nárok na III.pilier t.j. 4xIII.pilier = 54E
- Spolu = 114 E.
Slušný zárobok formou brigády pre študentov alebo popri zamestnaní a taktiež popri materskej.
Nejde o finančné sprostredkovanie. Vy osobne zmluvy neuzatvárate.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
Na základe výkonu cca 400
Iné výhody
- Flexibilný pracovný čas,
- Zaujímavé odmeňovanie,
- Svoj príjem ovplyvňujete vy,
Miesto práce
Trebišov
Michalovce
Košice
Sečovce
Termín nástupu
Ihned'
Informácie pre uchádzača
Ponúkam Vám možnosť brigády formou tipérstva. Vašou úlohou bude získanie klientov na produkty ako zdravotné poistenie Dôvera, II. dôchodkový pilier, III. dôchodkový pilier. Za každý jeden produkt ste odmeňovaný konkrétnou fixnou sumou. Nejde o finančné sprostredkovanie ani uzatváranie zmlúv z vašej strany.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Vek min. 18 rokov
- Vytrvalosť
- Ochota vystúpiť zo svojej komfortnej zóny za účelom dosiahnutia úspechu,
- Ochota investovať svoj čas, energiu a rozum do aktivít,
Telefón: 0948227819
Aktualizované 15.1.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik