Ing. Ján Ragán

Finančný manažér, Finančný poradca, Obchodný manažér

Náplň práce
Administratívne činnosti , práca s počítačom.
Práca v kancelárii.
Analýza potrieb klienta.
Vypracovanie finančného plánu pre klienta.
Komunikácia s klientmi a spolupracovníkmi.
V manažérskych pozíciach riadenie tímu ľudí.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Na základe výkonu
Iné výhody
Dovolenky
Teambuildingy
Zľavy na Iphone
Garancia kariérneho rastu až na najvyššie pozície
Miesto práce
Trebišov
Sečovce
Termín nástupu
Ihned'
Informácie pre uchádzača
Uvažovali ste niekedy nad možnosťou zvýšiť svoj príjem prácou, ktorú si budete môcť zorganizovať presne podľa Vašich potrieb a v ktorej získate maximálnu podporu potrebnú pre Váš rozvoj a úspech ?
Hľadáte osobný rozvoj a kariérny rast?
Pokiaľ sú vaše pracovné sny spojené nielen s finančným úspechom, ale tiež s kariérnym postupom, u nás máte možnosť naplniť všetky svoje ambície a plány.
Hľadám mladých, šikovných ľudí do novootvorenej kancelárie v Sečovciach. Náplňou práce bude komunikácia s klientmi, práca v online systéme s garanciou kariérneho rastu. Nadštandardné finančné ohodnotenie na základe výkonov. Bližšie informácie a predstavenie práce na osobnom pohovore.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- trestná bezúhonnosť
- vek min. 18 rokov
- ochota na sebe pracovať a učiť sa
- radosť pracovať v mladom kolektíve
- komunikačné zručnosti
Telefón: 0948227819
Aktualizované 12.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný poradca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér