Ing. Ján Ragán

Obchodný zástupca, Finančný poradca, Obchodný manažér

Náplň práce
- Stretávanie sa s obchodnými partnermi, klientmi a spolupracovníkmi,
- Nábor nových spolupracovníkov, ich usmerňovanie, kontrola a riadenie,
- Analýza potrieb a následná tvorba plánov,
- Komunikácia telefonická, mailová, osobná,
- Zaúčanie a zaškoľovanie nováčikov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Na základe výkonu 1500
Iné výhody
- Práca v najlukratívnejšej pracovnej oblasti,
- Spolupráca so spoločnosťou, ktorá je na Slovenskom trhu viac než 25 rokov a pôsobí v 15 krajinách Európy,
- Flexibilný pracovný čas,
- Práca v reprezentatívnych kancelárskych priestoroch
Miesto práce
Trebišov
Michalovce
Košice
Sečovce
Termín nástupu
Ihned'
Informácie pre uchádzača
Ponúkame Vám možnosť začať podnikať v jednej z najlukratívnejšej oblasti bez nutnosti vloženia vlastného kapitálu. Okrem ochoty, času, energie a rozumu nepotrebujete nič viac investovať. V rámci nášho prepracovaného školiaceho a tréningového systému sa naučíte všetko, čo k dosahovaniu úspechu, výsledkov a zisku budete potrebovať. Počas celej doby fungovania máte silnú podporu čo sa týka marketingu, legislatívy a všetkého čo bude potrebné k vášmu úspechu.Máte zaručený a garantovaný kariérny postup od vedúcich až po riaditeľské pozície. Do roka pôsobenia sa v priemere príjem pohybuje okolo 1500E/M.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Trestná bezúhonnosť
- Vek min. 18 rokov
- Vytrvalosť
- Ochota na sebe pracovať a učiť sa
- Ochota vystúpiť zo svojej komfortnej zóny za účelom dosiahnutia úspechu,
- Ochota investovať svoj čas, energiu a rozum do aktivít, ktoré Vám zabezpečia finančnú slobodu,
- Radosť pracovať v mladom kolektíve.
Telefón: 0948227819
Aktualizované 8.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný poradca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér