STARSTAFF, s.r.o.

Elektromechanik

Náplň práce
- Kontrola stavu a fungovania strojov a zariadení
- Diagnostikovanie porúch strojov a zariadení
- Zostavovanie, montáž, inštalácia, zapájanie a oživovanie elektromechanických strojov, prístrojov, spotrebičov a zariadení
- Opravy a výmeny elektromechanických častí strojov a zariadení
- Orientácia v technickej dokumentácii a normách, používanie tejto dokumentácie pri práci na elektrotechnických strojoch a zariadeniach
- Nastavovanie, skúšanie a opravy elektromechanických strojov, prístrojov a zariadení
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
2,94 €/hodinu
• plat v hrubom: 2,94 €/hodinu + 17€/mesiac dochádzkový bonus pri plnej dochádzke + 50 - 300€/mesiac variabilná prémia
Miesto práce
Vranov nad Topľou
Hencovce
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
• pracovná doba: dve zmeny
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
• vzdelanie: najlepšie stredoškolské orientované na pozíciu
• práca je vhodná aj pre absolventa
Kontaktná osoba: Bc. Miroslava Seňková
Telefón: 0948188226
Aktualizované 10.10.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik