HTCOM s.r.o.

Upratovačka

Náplň práce
Upratovanie bytových vchodov
Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
140 EUR mesačne v čistom
Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
1.7.
Informácie pre uchádzača
Upratovacia firma hľadá zamestnanca na dlhodobé upratovanie spoločných priestorov bytového domu v Liptovskom Mikuláši. Bytový dom má výťah.

Zmluvná práca celkovo na 35 hodín za celý mesiac. Vhodné aj pre dôchodcov alebo študentov.

Frekvencia upratovania je 1x týždenne

Upratovanie je možné zvoliť si kedykoľvek v priebehu týždňa okrem nedele.

Umývanie okien stačí len vo frekvencii 1x ročne.

Platové ohodnotenie:

- študenti a dôchodcovia (predčasní, invalidní, starobní) - 140 EUR mesačne v čistom (4 EUR/hod. v čistom)

- všetci ostatní - 100 EUR mesačne v čistom (2,85 EUR/hod. v čistom)

Spoľahlivosť, bezúhonnosť, zodpovednosť.

E-mail: info(zavináč)upra.sk

Tel.č.: 0949 168 124
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
V prípade ďalších informácií alebo záujmu nám pošlite Váš životopis, ale prosím nezabudnite pridať do e-mailu:

V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Europského parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla o ochrane fyzických osôb
pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou,
spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom HTCOM s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich
s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky ponuky.sk v rámci počítačovej siete internet,
za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať
k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 6 mesiacov odo dňa jeho udelenia a údaje
budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Kontaktná osoba: HALAJ
Telefón: 0949 168 124
Aktualizované 14.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka