EKOSTAVBY, s.r.o.
Stavebná činnosť, prevádzkovanie hotela.

Recepčná / recepčný

Náplň práce
- Práca v 24 hodinovej prevádzke s hotelovým systémom Rescan („check-in“ a check-out“ hostí, vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, platobným terminálom, nočná uzávierka)
- Vybavovanie telefonických aj online rezervácii
- Komplexná starostlivosť o hotelových hostí (vybavovanie požiadaviek hostí, poskytovanie informácií a cenách a službách, pomoc pri riešení reklamácií hostí)
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- Aktívna komunikácia s ostatnými úsekmi hotela
- Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- preplácanie dopravy po skúšobnej dobe
- príspevok na stravu
- zamestnanecké zľavy na wellness služby
- profesionálny rast
Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Beladice, Pustý Chotár 495
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna, Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Príjemné vystupovanie.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Chrenovská 14
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Jozef Vyskoč
Telefón: +421905861010
Aktualizované 25.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný