Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
Ponuky.skBezplatná inzercia pracovných ponúk. Ponuky práce, zamestnanie, job, brigády 
M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.


Referent, Logistik, Referent medzinárodnej zbernej prepravy

Náplň práce
- práca v dvojzmennej prevádzke - týždeň poobedná 13:45-22:00, týždeň nočná 21:45-06:00
- organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy tovaru klienta v rámci EÚ s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a termínované požiadavky
- príjem a vybavovanie objednávok, dohliadanie na priebeh dopravy
- sledovanie priebehu prepravy (permanentné spojenie so zákazníkmi, dopravcami, resp. špeditérmi a flexibilné riešenie vzniknutých problémov)
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami v cudzom jazyku
- kontrola dokladov súvisiacich s realizáciou prepráv a spracovanie podkladov pre potreby účtovania

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore:
- zasielateľstvo a logistika výhodou

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Word - základy
- Microsoft Excel - základy

Počet rokov praxe:
- 1
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
850€ + príplatky za nočné zmeny do výšky 4€/hod. + príspevok na dopravu 3€/zmenu, po skúšobnej dobe
Iné výhody
Sme stabilnou, prosperujúcou spoločnosťou.Hľadáme kolegu, alebo kolegyňu, ktorá bude súčasťou priateľského, dynamického tímu. Na začiatku Vám poskytneme plné zaškolenie, budete fungovť ako "dvojička" s kolegom, ktorý Vám všetko vysvetlí a zaučí Vás. Naše IT systémy sú jednoduché a intuitívne, ľahko sa s nimi naučíte pracovať.
Po skúšobnej dobe Vám poskytneme systém zamestnaneckých benefitov, ako napr. zdravotné voľno, darčekové poukážky, príspevok na vzdelávanie, ročné a vernostné odmeny, podporujeme šport, relax. Rodinnú atmosféru spoločnosti podporujeme tímovými akciami.
Výhodou pre Vás bude stabilná pracovná doba. Nočné zmeny a príležitostné víkendové nadčasy odmeňujeme výrazne nad rámec zákona, príplatok až do výšky 4€/hod. Poskytujeme príspevok na dopravu 3€/zmenu (cca 60 - 69€/mesačne).
Miesto práce
Bratislava
Lozorno
Termín nástupu
ihneď / asap
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní:
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Hľadáme kolegu/kolegyňu s praxou v oblasti na podobnej alebo rovnakej pozícii, s veľmi dobrými komunikačnými zručnosťami, predovšetkým telefonickými a mailovými. Mali by ste vedieť dobre si zorganizovať svoj pracovný čas a priority. Znalosť anglického jazyka je potrebná, znalosť nemeckého jazyka je výhodou. Ide o prácu v dvojzmennej prevádzke, popoludní (13:45 - 22:00) a v noci (21:45 - 06:00). Ak pokojne zvládate aj náročnejšie situácie a máte v sebe potrebnú dávku asertivity, tešíme sa na Váš životopis.
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Kontakt
M.S.LEM, s.r.o.
Email:
Aktualizované 14.8.2018


Vytlačiť pracovnú ponuku

Emailom upozorniť priateľa na pracovnú ponuku


Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Referent

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik


Copyright © Ponuky.sk