M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Fakturant, Administratívny pracovník, Logistik

Náplň práce
Spolu s novým biznisom rastieme a riešime neustále nové požiadavky našich zákazníkov. Udržať kvalitu našej práce a dobré vzťahy môžeme len s novými posilami v tíme. Preto hľadáme šikovných, zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú stabilitu v práci, dobrý kolektív a príjemnú rodinnú atmosféru.

- Vystavovanie faktúr a účtovanie došlých faktúr od prepravcov v internom systéme
- Scanovanie a balenie dokladov a faktúr
- Scanovanie dokladov o doručení (špedičných listov)
- Komunikácia so zákazníkmi a s pobočkami našej spoločnosti (telefonická a mailová) v cudzom jazyku (AJ alebo NJ - nutná znalosť na základnej komunikačnej úrovni).

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti:
- Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti:
- Microsoft Word - pokročilý
- Microsoft Excel - základy
- Fakturácia - základy
- Podvojné účtovníctvo - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa:
- Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- schopnosť pracovať v tíme a zdieľať informácie,
- pohľad na detail, zodpovednosť v dokončovaní úloh, precíznosť.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
základ 800€ + osobné ohodnotenie 100€ + po skúšobnej dobe navýšenie základu na 900€ + osobné ohodnot
- systém benefitov, zameraných na zdravie, relax, vzdelávanie a finančné benefity (vernostné odmeny, ročné odmeny, príspevok na jazykové kurzy, darčekové poukážky a pod.)
- pravidelnú ročnú valorizáciu mzdy
- zázemie v stabilnej spoločnosti, ktorá si zakladá na rodinnej atmosfére a rešpektuje Vaše súkromie. V dnešnej stresovej dobe je pre nás dôležitou hodnotou dostatok času pre svojich blízkych a záujmy, preto dbáme o vyváženosť pracovného a súkromného života.
- stabilnú pracovnú dobu, voľné víkendy a sviatky.
- dlhodobú prácu, ktorá nie je založená na projektoch našich zákazníkov a neskončí sa po ukončení projektu.
- ľudský prístup pri zaškolení. Chceme z Vás mať plnohodnotného člena tímu, preto chápeme, že potrebujete čas, aby ste sa všetko naučili. Očakávame náučnú krivku cca 6 mesiacov
- moderné prostriedky, ktoré sú jednoducho a intuitívne ovládateľné
- stravovanie vo firemnej kantíne, kde poskytujeme stravu z reštaurácie a výber z 8 druhov jedál
Miesto práce
Bratislava
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Informácie pre uchádzača
Vaše pracovisko bude v Logistickom parku pri Lozorne. Dopravu nezabezpečujeme, nutná vlastná doprava. Znalosť AJ alebo NJ na základnej komunikačnej úrovni podmienkou. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 14.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Fakturant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Logistik