VYCESTUJ.SK
personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, v Ceskej Republike, Nemecku, Švajciarsku, Holandsku. Priemysel a výroba, doprava a logistika, elektrotechnika a energetika, IT sektor, zdravotníctvo a opatera, stavebníctvo.

Operátor, Montážnik, montér, Pracovník výroby Vsetín Morava

Náplň práce
Výrobce stínící techniky

Nabízíme:

-Práci na hlavní pracovní poměr

-Mzda v rozmezí od 113,-/hod. do 150,-/hod.

-Denní diety ve výši 186,-

-Zajištěné a plně hrazené ubytování

-Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti

-22 dní dovolené

Očekáváme od Vás:

-Zodpovědnost

-Spolehlivost

-Vysoké pracovní nasazení

Místo výkonu práce : Vsetín
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
113 - 150.- Kč v čistom hod.
Iné výhody
ubytovanie zdarma zabezpečené
Miesto práce
Česká republika
Vsetín, Morava
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Zašlite prosím životopis, budeme Vás kontaktovať.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Kontakt
VYCESTUJ.SK

Prešov
Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Telefón: 0918 565 920
Aktualizované 21.6.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Montážnik, montér