M.S.LEM, s.r.o.
Sprostredkovateľ zamestnania.

Obchodný manažér, Obchodný manager pre pracovný portál s fixom

Náplň práce
Pozícia obchodný manager pre pracovný portál Kariéra-práca.sk s fixom. Práca v stabilnej spoločnosti. Môžme kľudne napísať, že ide o prácu snov ! Vaša jediná úloha bude navštevovať klientov a odprezentovať službu. Nejde o žiadny násilný predaj a službu, čo klient vôbec nepotrebuje a nevyužíva. Stretnutia budete mať dopredu navolané po dohode s nadriadeným, aby ste sa nám náhodou nezodrali od roboty ! FIX je brutto 1100 + odmeny. Na živnosť alebo na s.r.o rádovo vyššie, upresníme na pracovnom pohovore. U nás sa pracovať oplatí. Vybraným uchádzačom vyjdeme maximálne v ústrety. Výhoda je vlastné motorové vozidlo, nejaká prax nemusí byť, prežijeme a radi zaškolíme. Mladý dynamický kolektív je zárukou úspechu , pomoc a mentor v prvých dňoch v teréne je samozrejmosťou. Necváka sa na 07:00, ani na 08:00 hod....pracovná doba je podľa potreby a je podmienená stretnutiam....tie sú väčšinou doobeda. Super, nie ? Ak Vás ponuka zaujala, prosím posielajte vaše životopisy na mail : zivotopis@kariera-praca.sk a do predmetu uveďte názov pozície. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Oblasť pôsobenia: Bratislava a okolie. Ak hovorí niekto dobre a plynulo maďarsky, bude mať miesto výkonu práce v Dunajskej Strede a okolí, dohodneme pri osobnom pohovore.

Náplň práce:
- starostlivosť o stálych alebo nových firemných klientov
- priama komunikácia s klientom
- prezentácia spoločnosti a následná ponuka na predaj produktov
- zodpovednosť za objednávky, komunikácia s klientom

Výhodné platové podmienky, vlastné auto výhodou.

Prax na pozícii obchodného managera minimálne 2 roky, nie je podmienka.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Váš životopis, prosím, pošlite na mail zivotopis@kariera-praca.sk. Do predmetu uveďte názov pozície Obchodný manager pre pracovný portál Kariera-praca.sk.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1100 € fix + provízie
TOP PONUKA ! Benefity ponúkané spoločnosťou, napríklad flexibilná pracovná doba. Výborné platové ohodnotenie, 1100 € fix + provízie s predaja. Práca na TPP, alebo živnosť. Podla dohody.
Školenia, kurzy v rámci spoločnosti zdarma, výlety, posedenia, káva a mnoho ďalších skvelých vecí.

Jazykové znalosti (Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov):
Slovenský jazyk C1 / C2
alebo
Maďarský jazky C1 / C2

Počítačové znalosti:
Internet - pokročilá

Vodičské oprávnenie:
B

Všeobecné spôsobilosti:
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Osobnostné predpoklady:
komunikatívnosť
Miesto práce
Bratislava
Podunajské Biskupice, Pri Trati 11957/25A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Počet voľných miest: 3
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dobrovoľne udeľuje spoločnosti M.S.LEM, s.r.o., Pri Trati 25A,821 06 Bratislava IČO: 504 654 22, súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami M.S.LEM, s.r.o. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §10 ods. 3 písm. b) zákon č. 122/2013 Z.z. Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom keď mi spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. sprostredkuje vhodné zamestnanie a uplynie garančná doba voči budúcemu zamestnávateľovi vyplývajúca zo zmluvných podmienok medzi M.S.LEM, s.r.o. a budúcim zamestnávateľom, alebo dňom, kedy požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov, ako aj v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované. V prípade odvolania tohto súhlasu, alebo uplynutí lehoty, alebo v prípade, že poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. osobné údaje, ktoré o mne získala, bezodkladne zlikviduje. Spoločnosť M.S.LEM, s.r.o. ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny “ Kandidát zároveň poskytuje svoj súhlas s využívaním elektronického kontaktu uvedeného vyššie, za účelom poskytnutia obchodných ponúk a reklamných materiálov týkajúcich sa služieb, či prieskumov spoločnosti M.S.LEM, s.r.o. v zmysle § 62 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronickej komunikácii.
Životopis posielajte na mail : zivotopis@kariera-praca.sk
Aktualizované 14.8.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér