Pokora. n,o
Poskytovanie sociálnych služieb

Pomocné práce, Pomocný pracovník

Náplň práce
- Pomocný pracovník vykonáva jednoduché, pomocné a dokončovacie práce pri výstavbe, pod dohľadom a pokynov kvalifikovaných zamestnancov s ručným náradím a strojným zariadením. Spolupracuje pri výkone náročnejších stavebných prác a manipuluje so stavebnými materiálmi.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
4,30 € / h v čistom
Iné výhody
Po skúšobnej dobe možnosť pracovať na trvalý pracovný pomer
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
- Manuálna zručnosť
- Precíznosť (presnosť)
- Zodpovednosť
- Chuť pracovať
Kontakt
Pokora. n,o
Trstínska 9
91701 Trnava
Kontaktná osoba: Braniš Martin
Telefón: 0948402004
Aktualizované 27.7.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce