CGM, s.r.o

Lesník

Náplň práce
usmerňuje a koordinuje prácu určeného lesného obvodu a realizuje opatrenia na udržiavanie a zlepšovanie stavu lesa
vhodné pre UoZ z okolia katastra obcí Hrabovec n/Laborcom, Koškovce, Jabloň, Rokytov pri Humennom, Papín, Vyšná Jablonka, Osadné
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Humenné
Koškovce,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Kontakt
CGM, s.r.o
Andy Warhola 194/1
06801 Medzilaborce
Kontaktná osoba: p. Chaľová
Telefón: 0907087872
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Poľnohospodársky technik