iFix s. r. o.
Spoločnosť iFix s r.o. poskytuje od roku 2013 hlavne pozáručný a poistný servis svojim zmluvným partnerom produktov Apple, Sony, HTC, LG, Samsung, Blackberry, Asus, Nokia, Xiaomi, Lenovo a iných. V súčasnosti má Fix Servis 25 certifikovaných špecialistov a spolu 55 zamestnancov. Sme poskytovateľom servisu na výrobky väčšiny značiek mobilných telefónov, tabletov a počítačov na Slovensku. Sme progresívni a neustále rastieme. Okrem štandardného servisu a opráv ponúkame veľkoobchod a maloobchod náhradných dielov plus veľké množstvo príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety. Sme zároveň výhradný distribútor silnej talianskej značky SBS Mobile s viac ako 2500 produktami (príslušenstvo a gadgety) pre SR a ČR.

Administratívny pracovník

Náplň práce
- Zodpovednosť za evidenciu faktúr
- Komunikácia s obchodnými partnermi, zákazníkmi v uvedenom cudzom jazyku
- Evidencia a kontrola platieb
- Komunikácia s účtovnou firmou - spracovanie odovzdávanie účt.dokladov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Zaujímavá zodpovedná práca
- Práca v príjemnom pracovnom prostredí a dynamickom mladom kolektíve
- Pružný pracovný čas
- Samostatná funkcia
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Einsteinova 7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), organizovanie a plánovanie práce.
Cudzie jazyky: ruský - vysoká: C1 a C2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Internet - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - znalosť podvojného účtovania, - administratívne ekonomické znalosti, - znalosť fakturácie, - znalosť Microsoft Office (pokročilý), - znalosť ekonomického softwaru Pohoda výhodou, - administratívy min.2 roky.
Osobnostné predpoklady: analytické myslenie, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Einsteinova 7
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Viktor Porvaz
Telefón: +421948007599
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník