J&D OFFICE s.r.o.
Spoločnosť J&D OFFICE s.r.o. sa zaoberá komplexným spracovaním žiadostí o príspevok, vedením účtovníctva a plní funkciu personálnej agentúry.

Lektor

Náplň práce
- Lektor pre softskills (najmä komunikačné zručnosti).
- prednášanie učebnej látky a následné aplikovanie teoretických poznatkov
do praxe
- kontrolovanie nadobudnutých vedomostí formou diskusií, testov, prípadne
praktických ukážok
- hodnotenie účastníkov vzdelávania
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
K dispozícií vzdelávacie materiály a pomôcky určené k vzdelávaniu.
Zaučenie lektora.
Fixná pracovná doba od pondelka do piatka.
Práca v skúsenom pracovnom tíme.
Miesto výkonu práce - Revúca.
Práca v stabilnej firme.
Práca na trvalý pracovný pomer.
Miesto práce
okres Revúca
Revúca, Gen. Viesta 1103/4
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, prezentovanie, samostatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Miesto výkonu práce: Revúca.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, spoľahlivosť.
Demjata 307
Demjata
Kontaktná osoba: PhDr. Zuzana Džogan Drotárová
Telefón: +421907538421
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lektor, školiteľ