OMOSS spol. s r.o.
Obchodná stavebná spoločnosť

Stavbyvedúci, Majster

Náplň práce
- Riadi realizáciu stavieb,
- zabezpečuje zmluvne dodávku prác a materiálu,
- komunikuje s dodávateľmi prác a služieb,
- koordinuje práce jednotlivých dodávateľov,
- pravidelne reportuje výsledky jednotlivých zákaziek.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Tvrdošín
Trstená, Osadská 679/15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Certifikáty: Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti alebo osvedčenie o získaní osobitnej odbornej spôsobilosti na výkon činnosti stavbyvedúceho, výkon činnosti stavebného dozoru alebo výkon energetickej certifikácie budov podľa zákona Slovenskej národnej rady č. 138/1992 Zb. o autorizovaných architektoch a autorizovaných stavebných inžinieroch v znení neskorších predpisov (§ 31 ods. 2 písm. j a k).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť.
Osadská 679/15
Trstená
Kontaktná osoba: Štefan Traj
Telefón: +421 903 236 236
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci