Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava
školstvo

Elektroúdržbár pre stroje a zariadenia

Náplň práce
- prevádza opravy elektrických zariadení bežných obrábacích a tvárniacich obrábacích strojov tuzemskej a zahraničnej výroby
- vykonáva rekonštrukcie elektrickej inštalácie GO
- vykonáva prevádzkovú údržbu elektrických zariadení v priestoroch s nebezpečím výbuchu
- prevádza kontroly a opravy maloobsahových olejových expanzných a tlakovzdušných vypínačov
- robí opravy vonkajšieho osvetlenia v areráli SOŠA Trnava
- prevádza kompletnú elektroinštaláciu a jej opravy do novootvorených dielní a učební
- udržuje v prevádzky schopnom stave telefónnu ústredňu, signalizačné zariadenie a celý spojársky systém na SOŠA Trnava
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trnava
Trnava, Coburgova 7859/39
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Coburgova 7859/39
Trnava
Kontaktná osoba: Gabriela Alaxinová
Telefón: +421335933921
Fax: +421335933934
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár