ASPECT-VYHNE, a.s.
Hotel SITNO je moderným zariadením, ktorého poslaním je poskytovať kvalitné služby v príjemnom prostredí.Hotel SITNO **** – Forest Resort, ktorý je situovaný v malebnej prírode Štiavnických vrchov v obci Vyhne, je svojou polohou necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Údržbár

Náplň práce
- Udržiavanie stavu objektu a areálu hotela v najlepšom stave
- Kosenie trávnikov, odpratávanie opadaných listov, odpratávanie snehu
- Zisťovanie a odstraňovanie drobných a väčších závad v celom areáli vnútornom aj vonkajšom
- Odstraňovanie technických závad na izbách, školiacich miestnostiach a prevádzkach
- Príprava školiacich miestností podľa pokynov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- bezplatné využívanie wellness centra vo vymedzenom čase
- bezplatný víkendový pobyt v hoteli siete TRINITY Hotels&Resorts pre zamestnanca s partnerkou. Pobyt sa poskytuje 1 krát za rok a zahŕňa ubytovanie a polpenziu pre 2 osoby.
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Vyhne, Vyhne 103
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť, praktické myslenie, spoľahlivosť.
Hattalova 12/A
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Personalista Personalistka
Telefón: +421911068378
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár