SITEM SLOVAKIA, spol. s.r.o.
Spoločnosť zaoberajúca sa lisovaním, tepelným spracovaním a tlakovým liatím plechov pre elektrické motory

Operátor výroby

Náplň práce
- pracovník obsluhujúci strojné zariadenia,
- odoberanie a ukladanie výrobkov do pristavených nádob,
- zastupovanie alebo pomoc na montážnych linkách s pracovnou náplňou tej istej alebo nižšej úrovne
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
K základnej zložke mzdy pravidelne mesačne vyplácaná prémia za dochádzku 5,79 Eur/deň prítomnosti v práci (ak zamestnanec nie je počas mesiaca PN) a prémia z výroby.
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Sadová 17
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Sadová 17
Spišská Nová Ves
Kontaktná osoba: Silvia Kipikašová
Telefón: +421534173837
Fax: +421534414620
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor