GRETATRANS SLOVAKIA, s.r.o.
GRETATRANS SLOVAKIA, s.r.o. je spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave. K najdôležitejším cieľom spoločnosti patrí celková spokojnosť zákazníka s kvalitou poskytovaných služieb so zohľadnením individuálnych potrieb zákazníka s využitím moderného vozového parku, odborného tímu zamestnancov a kvalitného zázemia spoločnosti. Od svojho vzniku prechádza spoločnosť neustálym vývojom a reaguje na rastúce nároky a požiadavky zákazníkov prijímaním inovácií a skvalitňovaním poskytovaných služieb a jej cieľom je neustály rast poskytovaných služieb pre existujúcich a nových zákazníkov.

Vodič nákladného motorového vozidla

Náplň práce
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bardejov
Janovce,
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Janovce 36
Janovce
Kontaktná osoba: Bc. Ján Prokopovič
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič