VALACH - Franko, spol. s r.o.
Hotelovo-penzionový komplex s pizza-reštauráciou, kaviarňou. Donášková služba jedla a pizze.

Šofér - rozvoz jedla

Náplň práce
Rozvoz pizze a jedla na firemnom osobnom aute v BB a okolí.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 10:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Sociálne.
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Sladkovičova 34
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Podskupina B1.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Miesto je vhodnejšie pre mladého človeka. Dobrá znalosť a orientácia v meste BB, slušné vystupovanie. Adresa bydliska mesto BB.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Ľ. Štúra 11
Zvolen
Kontaktná osoba: Ján Valach
Telefón: +421905800689
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič