VIJOFEL plus s.r.o.
Výroba a predaj mäsa a mäsových výrobkov

Vodič nákladného motorového vozidla

Náplň práce
rozvoz mäsa a mäsových výrobkov v rámci východoslovenského regiónu
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Hrubá mzda 576 - 900 € podľa znalosti a skúsenosti
Miesto práce
okres Bardejov
Bartošovce, Bartošovce 182/1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Ďalšie požiadavky: vodičský preukaz skupiny C, zdravotný preukaz, karta vodiča, psychotesty, karta do tachografu.
Bartošovce 182/1
Bartošovce
Kontaktná osoba: Viliam Džubakovský ml.
Telefón: +421907091784
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič