Ekolumi, s.r.o.
Spoločnosť zaoberajúca sa triedením a spracovaním komodít zo separovaného zberu vrátane, odvozu odpadu priamo z miesta jeho výskytu.

Skladník

Náplň práce
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka.
- Vykládka a nakládka kamiónov.
- Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
- Kategorizácia a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
- Príprava a výdaj tovaru, v prípade potreby vracanie tovaru dodávateľom.
- Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
- Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
- Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade.
- Umiestňovanie prijatých zásob do miest na to určených.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, a ich pripravovanie na expedíciu.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do evidencie.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- stravné lístky
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Partizánska cesta 4634
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, tímová práca, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: - základná komunikácia v angličtine výhodou.
Partizánska cesta 4634
Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Michal Lišaník
Telefón: +421917580779
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník