Biotika a.s.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v biotechnologickej výrobe

Prevádzkový zámočník

Náplň práce
- prehliadky strojno - technologického zariadenia a príslušných aparatúr,
- operatívne odstraňovanie zistených závad a porúch,
- dodržiavanie pracovnej a technologickej disciplíny, zásad BOZP a PO,
- zodpovednosť za vykonávanie prehliadok a opráv v termínoch podľa plánov údržby,
- práca v nepretržitej prevádzke.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
prémie vo výške 30%
príplatky v zmysle Zákonníka práce
ďalšie zložky mzdy podľa dĺžky odbornej praxe a zručností
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Slovenská Ľupča, Slovenská Ľupča 566
Termín nástupu
15. 6. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), komunikatívnosť.
Slovenská Ľupča 566
Slovenská Ľupča
Kontaktná osoba: Ing. Jana Chebeňová
Telefón: +421484368130
Aktualizované 17.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník