AVA-stav, s.r.o.
Špecializované stavebné práce.

Obsluha čerpacej stanice

Náplň práce
práca za pokladňou, dokladanie tovaru, starostlivosť o čistotu shopu, skladov, spoločných priestorov, WC, vonkajšieho priestranstva
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
mesačné odmeny za výkon, dodržiavanie dochádzky, za spokojnosť zákazníkov, atď.
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Puškinova 700/90
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, pozornosť, spoľahlivosť.
Puškinova 700/90
Galanta
Kontaktná osoba: Ing. Zita Mészárosová
Telefón: +421914336183
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor