DORA Gastro Slovakia, a. s.
Spoločnosť zaoberajúca sa stravovaním.

Pomocný kuchár

Náplň práce
- Preberá a pripravuje materiál na výrobu jedla,
- vykonáva sanitáciu určených prostriedkov a priestorov,
- pomáha pri výrobe jedla podľa predpísaných receptúr (príprava, spracovanie, vlastné varenie),
- dodržiava postupy a receptúry pri príprave jedla, vykonáva delenie a balenie jedál podľa objednávok, rozdeľuje sortiment do výdaja podľa objednávok (výdajne, dovárania, externí odberatelia), dodržiava postupy pri výrobe jedla,
- dodržiava predpisy a nariadenia vzťahujúce sa k jeho vykonávanej činnosti,
- podľa príkazov nadriadeného vykonáva ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Prémie 8 %.
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Banícka 803/28
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Nutný zdravotný preukaz., Osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti., Nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času., Pracuje sa na dlhý a krátky týždeň.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Štefana Pilárika 2650/52
Senica
Kontaktná osoba: Branislav Lukačko
Telefón: +421904679684
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár