TI-Hanil Slovakia, s.r.o.
výroba brzdových a palivových zväzkov

Operátor výroby

Náplň práce
Práce pri výrobe brzdových a palivových zväzkov. Vzhľadom na náročnosť sú niektoré práce vhodnejšie pre mužov.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- gastrolístky v hodnote 4 Eur
- preplácanie nadčasov (týždeň 25%, sobota 75%, sviatok 100%)
- polročný a ročný bonus
- ročné prehodnocovanie platov - možnosť prejsť do vyššej platovej triedy
- sociálny fond (nákupné poukážky, zdravotné kupóny, permanentky na plaváreň, fitness)
- darčeky pri príležitosti Vianoc a Veľkej noci
- pitný režim
Miesto práce
okres Čadca
Čadca, Podzávoz 995
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Podzávoz 995
Čadca
Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Demanová
Telefón: +421911722850
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor