TRANSGEM SLOVAKIA, s.r.o.
medzinárodná kamiónová dopravaposielať životopisy na info@transgem.skje nutný osobný pohovor v Bratislaveslovenská spoločnosť, ktorá má sídlo aj v Belgicku

Vodič MKD

Náplň práce
vodič MKD v rámci EU - hlavne Benelux, Francuzsko ,
-preprava tovaru s plachtovymi navesmi tahace MERCEDES
-turnusy 6 + 2 alebo 3+1
-zaklad 600 € (az do 780 €)+ diety (nastupné diety 55 €, zvysenie az do 62 €) vyplácané 2x do mesiaca (10 a 23 kazdy mesiac) platba NACAS
-priplatok za pracu v noci
-Na firme: kuchyňa, sprcha, skriňa,izby, dodavka k dispozicii.
-dodržiavanie nariadenia 561/2006
- odchody zo Senca firemnou dodavkou s moznostou parkovat osobne auto v Senci na firme
- moznost nastupu do prace aj na firme v Senci na kamion
- komunikacia v slovencine
Turnusová práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Senec
Senec, Diaľničná cesta 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Račianska 66
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Jana Hrabovská
Telefón: +421917929185
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič