Cumulus, s.r.o.

Sanitár

Náplň práce
sanitárske práce na oddelení klinickej biochémie a hematológie, študijný odbor sanitár, povinné účinné očkovanie na hepatitídu B, aktívny šofér VP "B", samostatnosť, presnosť, zodpovednosť
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
možnosť vybraných zdravotníckych vyšetrení
Miesto práce
okres Košice
Košice-Juh, Južná trieda 7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Rastislavova 45
04001 Košice-Juh
Kontaktná osoba: Ing.Sándorová
Telefón: +421557289490, +421903610902
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent