P&P Construction s.r.o.
P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služiebšpecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblastivlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskeja stavebnej techniky atď. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnejEurópy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiua expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Mzdová účtovníčka

Náplň práce
Požadujeme:
- znalosť mzdového účtovníctva - prihlášky, odhlášky, evidencia PN, exekúcie, zápočtové listy, ročné zúčtovania, zaúčtovanie miezd, tvorba miezd podľa podkladu, zasielanie výkazov pre štátne inštitúcie,
- skúsenosti s prácou v mzdovom programe
- prax minimálne dva roky

Výhodou:
- znalosť českej legislatívy (možnosť zaučenia)

plat:575€-800€ brutto

Miesto výkonu práce: Žilina
Práca od 7:30 -16:00 PO-PIA

Nástup ihneď

V prípade záujmu prosím o zaslanie CV s možnosťou zúčastniť sa na osobnom pohovore v kancelárii v Žiline.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Dlhodobá stabilná práca v mladom kolektíve
Firemný telefón
Firemný notebook
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Sasinkova 407/53
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Počítače: POHODA - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: skúsenosti s prácou v českom programe PAMICA.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Sasinkova 407/53
Žilina
Kontaktná osoba: Andrea Záňová
Telefón: +421915342137
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mzdový účtovník