Martin Lipták s.r.o.

Finančný poradca, Finančný manažér, Finančný analytik, Hypotekárny špecialista

Náplň práce
Hypotekárny špecialista

- Do tímu hľadáme človeka, ktorý má pozitívny vzťah k predaju a obchodnícky potenciál, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť, cieľavedomosť a vytrvalosť. V našej spoločnosti vás čaká príležitosť stať sa odborníkom vo finančnom sektore a priestor pre kariérny a osobnostný rozvoj.

Aká bude tvoja náplň:

Aktívny predaj retailových produktov banky s cieľom splnenia stanoveného obchodného plánu. Tvojou úlohou bude oslovovať aj nových klientov a samozrejme vytvárať dobré a korektné vzťahy s klientmi. Poskytovanie odborného poradenstva, zabezpečenie plynulosti úverového procesu, iné špecifické požiadavky podniku
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1500
Naše hlavné motto znie: Nie sú dôležité skúsenosti a prax ALE CHUŤ PRACOVAŤ!
Do tebou zvolenej pozície ťa zaučíme, zabezpečíme ti podklady a vysvetlíme všetko potrebné!

Smerodajnými bodmi sú pre nás práca v tíme, kariérny rast a zodpovednosť za výsledky.
Ak si sa v týchto bodoch našiel, máš vysoký predpoklad, že práve toto bude tvoj Dream Job!

Viac informácií nájdete na: www.peniazeok.sk
Miesto práce
Banská Bystrica
Horná 64A, Polyfunkčný objekt Gallery
Termín nástupu
10.06.2018
Informácie pre uchádzača

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie

974 01 Banská Bystrica
Slovensko
Telefón: +421905864926
Fax: +421905864926
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný poradca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný analytik