Nextlevel
Medzinárodná obchodno - ekonomická firma zaoberajúca sa kontrolou a plánovaním na finančnom trhu. Pomoc pri riešení rôznych situáci, nastavenie plánov na základe stratégie šitej na mieru pre fyzické a právnické osoby - malé a stredné podniky, audit už existujúcich portfólií. Spolupracujeme s viacerými renomovanými spoločnosťami v rámci Slovenska aj EÚ, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB Holding AG.

Manažér, Administratívny pracovník, Obchodný zástupca

Náplň práce

Druh pracovného pomeru
vedľajší pracovný pomer
Ponúkaný plat
300eur/min.
Iné výhody
Ponúkame:
- flexibilný pracovný čas
- kvalitné zaškolenie na danú pozíciu
- rýchly kariérny rast
- zaujímavé platové ohodnotenie (v závislosti od výkonu a chuti pracovať) 250 € - 1800 €
- bohatý benefitný program
- mladý dynamický kolektív
-školenia zdarma
Miesto práce
Bratislava
Pezinok
Senec
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie
- komunikatívnosť
- ochota a chuť vzdelávať sa
- cieľavedomosť a dobrá nálada
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Hľadáme hlavne usmievavých a energických ľudí na doplnenie nášho Tímu!!! :)
Kontakt
Nextlevel
Suvorovova 43
90201 Pezinok
Slovensko
Kontaktná osoba: Zdenka Košútová
Telefón: 0940649017
Aktualizované 16.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca